ÖVRIGT / Mattor / Mattor 12769078
nr 1276 9078
Mattor
2 st, Orientaliska, l77x148 82x152 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:41:18
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)